تغییر اراده می خواهد ولی نتایج معجزه

Rate this post

تغییر به آسانی به دست می آید ولی وقتی در زندگی خود تغییرات انجام بدهیم همیشه با نتایج خوبی روبرو خواهیم بود و نتایج تغییرات همیشه حیرت انگیز و شاید معجزه سا می باشند .

در اینجا به داستان زندگی عقاب یا شاهین می پردازیم. عقاب یکی از پرندگانی که عمر طولانی دارند و شاید بیش از 70 سال هم می توانند عمر کنند .

هنگامی که عقاب به سن 40 سالگی می رسد پرهای آن پیر شده و توان مقابله با باد را نخواهد داشت و دیگر قادر به پرواز نخواهد بود . همچنین پنجه های آن اینقدر بزرگ می شوند که نمی تواند هیچ طعمه ای را در پنجه نگهداری و همه چیز از پای او خواهد افتاد و در مرحله سوم نوک منقار او آنقدر بزرگ می شود که قادر به خوردن هیچ چیزی نمی باشد و در نهایت 150 روز طول می کشد و سپس مرگ او فرا می رسد شاید هم زودتر از این مدت .

البته عقاب ها می توانند روند زندگی خود را تغییر بدهند و عمر دوباره بگیرند که معمولا به این روش عمل می کنند به بالای کوه سنگی رفته و در آنجا اینقدر نوک خود را به سنگ می زند تا پوسته ی او کنده شده و نوک جدید بیرون می آید سپس نوک پنجه های خود را یک به یک به سنگ می زند تا هر کدوم از پنجه های قدیم بیافتد و پنجه جدید بیرون آید و سپس با نوک خود تمام پرهی خود را می کند تا پرهای جدید رشد بعد از این مراحل سخت و دشوار حدود 5 ماه طول می کشد که عقاب پرواز کند و می تواند 30 سال دیگر به حیات خود ادامه دهد و این نتیجه تغییر است . 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *